Feedz Back
SOSYAL İÇERİK PLATFORMU

Türk Yapımı Oyun Dark Inside’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Türk yapımı olan Dark Inside oyununun ilk fragmanı firma tarafından paylaşıldı. Dark Inside oyunu 2019 yılının ilk çeyreğine Steam üzerinden satışa çıkacak. Fragman ve detaylar haberimizde.

Yerli oyun geliştiricisi G-Tech Atölye tarafından yapılan Dark Inside oyununun ilk fragmanıyayınlandı. PC oynanacak oyunun çıkış tarihi ise 2019 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşecek ve satışlar Steam üzerinden yapılacak.

Dark Inside oyununu amacı aynı haritada yer alan 12 çevrim içi oyuncu bir biriyle mücadele ediyor. Oyunun teması hırsızlık ve oyun içerisinde en çok eşyayı çalarak kasabadan ayrılan kişi oyunu kazanıyor.  Oyunun çıkışında Ludolph Kasabası isminde tek harita yer alırken, ilerleyen zamanlarda yeni haritalarda eklenecek.

 

Dark Inside oyununu oynamak için minimum sistem gereksinimi olarak  Intel Core i3-4430 / AMD FX-6300 işlemci ve  NVIDIA GeForce GTX 650 Ti / AMD Radeon HD 7850 ekran kartı olması yeterli.

Fiyatı henüz belli olmayan Dark Inside oyununa sahip olmanız için 2019 yılının ilk çeyreğini beklemeniz gerekiyor. Oyun Steam üzerinden satılacak.

Kaynak: http://lafmacun.net

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.