Feedz Back
SOSYAL İÇERİK PLATFORMU

Motorola P30 tasarımı ile dikkat çekiyor!

Motorola ve Lenovo’nun yeni P serisi akıllı telefon ailesini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlandığı uzun süredir konuşuluyor. Motorola P30, P30 Note ve P30 Play modellerinin bu serinin ilk akıllı telefonları olması bekleniyor.

Bu kapsamda Motorola P30 modelinin tasarımı sızdırıldı. Günümüzde bir trend haline gelen ekran çentiğinin yer aldığı akıllı telefon, bugüne kadar karşımıza çıkan diğer akıllı telefonların aksine oldukça büyük bir ekran çentiğine sahip.

Motorola P30 tasarımı ile iPhone X‘u andırıyor!

Alt ekran çerçevesi biraz kalın olsa da, genel anlamda ekran için geniş bir alan sunuluyor.Cihazın arka tarafında ise çift kamera ve parmak izi okuyucu yer alırken, kameranın iPhone X’i andırdığını söylememiz yanlış olmayacaktır.

Aynı şekilde ön kısımda iPhone X’a benzer bir tasarıma sahip. Teknik özellikler halen bilinmezliğini korurken, ortaya çıkan ilk raporlara göre cihaz 6.2 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük sunan bir ekrana ev sahipliği yapacak.

6 GB RAM’in yer alacağı Motorola P30, 64 GB veya 128 GB depolama alanı sunacak. Arka kısımda yer alan kameraların ise 16 Megapiksel + 5 Megapiksel çözünürlüğünde olması beklenirken P30, 3000 mAh’lık bataryadan beslenecek.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.