Feedz Back
SOSYAL İÇERİK PLATFORMU

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2018 (EN YÜKSEK MEVDUAT FAİZİ)

En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2018 Güncel

Bankaların kampanyaları kapsamında olan hoş geldin faizi (en yüksek faiz) veren bankaları sizler için inceledik. Nakit parasını kenarda tutmak yerine bankada değerlendirmeyi tercih eden birçok insan faiz noktasında banka seçim aşamasında sorunlar yaşamaktadır. Bu noktada e mevduat, vadeli mevduat, klasik mevduat hesaplarını seçerken daha fazla kar elde etmek adına faizi yüksek olan bankalara yönelim için araştırma girmektedir. Bu noktada seçim yaparken bankaların dönemsel olarak sundukları kampanyalardan faydalanmak, kar elde etmek adına oldukça doğru bir yöntemdir. Bu noktada sizler için hoş geldin faizi veren bankalardan bahsedeceğiz.

ING Turuncu Hesap

İlk olarak ING Turuncu hesabın faiz oranlarına bakalım. ING turuncu hesapta ilk 60 gün boyunca hoş geldin faizi bulunmaktadır. İlk 60 gün boyunca faiz oranı % 17 olarak kampanya mevcuttur. Bu noktada ING bank belirli bir gün şartı koşmamış ve dilediğiniz an ihtiyaç duyduğunuz da para çekme imkanını sunmuştur. Belirli bir vade beklemek istemiyor, vade bozma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemiyor ve hoş geldin faizi ile yüksek oranda faiz kazanmak istiyor iseniz ING bankı tercih edebilirsiniz. 20.000 TL lik bir tutar için 60 gün boyunca verilen % 17 faiz oranı ile ortalama 330 TL nin üzerinde bir kazanca sahip olabilirsiniz. Ancak bu faiz süresi 1 yıl ile sınırlandırılmıştır.

Akbank Direkt Serbest Hesap

Diğer bir hoş geldin faizi veren banka ise Akbank’tır. Sabancı’nın imzasını taşıyan Akbank hoş geldin faizini “tanışma faizi” şeklinde adlandırmış ve %14.50 lik faiz imkanı sunmaktadır. Ortalama olarak 32 günün sonunda 100.000 TL için 1.087 TL lik bir kazanç elde etmek mümkündür. Akbank direkt serbest hesap olarak adlandırılan mevduat hesabında gün şartı bulunmamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an para çekebilir ve para ekleyebilirsiniz. Akbank’ın sunmuş olduğu “tanışma faizi” 90 gün boyunca geçerlidir. 250.000 TL’ye kadar bu faiz geçerlidir.

Garanti Bankası e-Vadeli Hesap

Hoş geldin faizi veren diğer banka ise Garanti Bankasıdır. Bankanın hoş geldin kampanyasına baktığımızda % 13.15 ile %18.25 arasında faiz oranı bulunmaktadır. Ancak % 13,15 lik sunulan faiz belirli bir tutar ve vade günü için geçerlidir. Şöyle ki 100.000 TL bakiyeniz var ise % 15 lik faizden yararlanabilirsiniz. Eğer elinizde ki nakit 100.000 TL nin altında ise bu noktada hoş geldin faizi olarak % 14 faiz oranından yararlanma imkanı vardır.

Odeabank Oksijen Hesap

Son olarak hoş geldin faizi vererek nakitinize değer katan ve sizi karlı çıkaran banka ise Odeabaktır. Odeabankta oksijen hesap olarak adlandırılan hoş geldin faizli kampanya % 19.25 oranında faiz imkanı sunmaktadır. % 19.25lük bir faiz getirisi olan bankada 2.000 TL olacak şekilde bir birikiminiz mevcut olmalıdır. Ancak bu şekilde nakitinizi yatırarak % 19.25 lük faiz oranından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu hesabı açmanız halinde her ay 2 adet sinema bileti de odeabankt’tan mevduat müşterilerine oldukça şık bir hediye olarak sunulmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.