Feedz Back
SOSYAL İÇERİK PLATFORMU

Game of Thrones’un 8. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak Belli Oldu

Uzun bir süredir merakla beklenen Game Of Thrones dizisinin 8. sezonunun ne zaman yayınlanacağı belli oldu. 8. Sezon 14 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacağını gösteren yeni fragman yayınlandı.

Şimdiye kadar yapılmış en popüler ve en çok izlenen dizi olan Game of Thrones 8. ve son sezonuyla ekranlara veda edecek. Dizinin son sezonunun ne zaman yayınlanacağı resmi olarak yayınlanan fragmanla belli oldu.Game Of Thrones 8. Sezon yayın tarihi 14 NisanResmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile Game of Thrones 8. sezon 1. bölümü 14 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacağı belli oldu. Final sezonunun sloganı ise For The Throne (Taht için) olduğu ortaya çıktı.  Duyuru yaptıkları sırada paylaşılan fragman ise çok kısa sürede 6.5 milyon kişi tarafından izlendi.

 

Game of Thrones 8. sezonu 6 bölümde tamamlanacak. Final sezonunun ilk 5 bölümü Miguel Sapochnik ve David Nutter yönetilirken, final bölümü ise dizinin yaratıcıları  David Benioff ve D.B. Weiss tarafından yönetildi.İlk bölümü 17 Nisan 2011 tarihinde yayınlanan dizi her sezonunda az bölüm yer alsa da dünyanın en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başardı. Dizinin her bölümünde ne olacağının belli olmaması, her an bir başrol oyuncusunun ölebileceği dizinin en sevilen yanlarından birisi oldu.

 

Kaynak: http://lafmacun.net
Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.