Feedz Back
SOSYAL İÇERİK PLATFORMU

Dolar kuru takip edebileceğiniz uygulamalar!

Son zamanlarda bir hayli yükselişe geçen Dolar ve Euro fiyatlarının önüne bir türlü geçilemiyor. Yaklaşık bir hafta önce 5 TL’yi geçen dolar kuru şimdi ise 6.65 TL ile seviyesine ulaştı. Euro kuru 7.50 seviyesinde işlem görürken, önlemenez bu yükselişi takip etmek bir hayli zorlaştı diyebiliriz. Sizler için dolar kuru takip edebileceğiniz uygulamalar listesi hazırladık!

Dolar kuru takip edebileceğiniz uygulamalar!

Dolar ne kadar? Euro ne kadar?’ soruları geçtiğimiz haftadan itibaren internette en çok aratılan kelimeler arasına girdi. Bizde Shiftdelete.Net ekibi olarak, Dolar ve Euro kuru takip edebileceğiniz uygulamaları sizler için liste haline getirdik.

Listeye dahil ettiğimiz mobil uygulamaları kullanarak hem iOS hem de Android cihazlarınızdan Dolar ve Euro kurlarının durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

dolar kuru

Harem Altın

Harem Atın uygulamasıyla güncel Dolar ve Euro kurlarını anlık olarak takip edebilirisiniz. Bununla birlikte satışta olan altın türlerinin fiyatlarını da detaylı bir şekilde görebileceğiniz bu uygulama sayesinde, piyasayı rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Uygulama sayesinde alarmlar kurabiliyor, günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişim grafiklerini görebiliyorsunuz. Harem Altın uygulamasını yüklemek isteyen Android kullanıcıları buraya, iOS kullanıcıları ise buraya tıklayabilirler.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.