Feedz Back
SOSYAL İÇERİK PLATFORMU

Aycan Nurcan Şencan

1987 yılında İsveç‘de Uppsala kentinde Aycan ve Nurcan ikiz kardeş olarak doğmuşlardır. Babaları Oğuz Şencan, anneleri Zuhal Günaçtı moda tasarımcısıdır. İkizler daha 9 yaşında iken annelerinin defilelerine çıkmaya başlamıştır. Lise eğitimi bitene kadar İsveç‘de yaşadıktan sonra 18 yaşında üniversite eğitimi için Amerika’ya Los angeles‘a girmişler. Aycan Şencan, Los Angeles kentindeki Santa Monica College’de Güzel Sanatlar Akademisi Sinema ve Televizyon bölümünde okuyarak 2012 senesinin Mayıs ayında mezun olmuş. Nurcan Şencan ise grafik üzerine okumuştur.

Los angeles’ta 8 yıl yaşamışlar. Nurcan grafik, Aycan ise sinema ve oyunculuk üzerine eğitim almıştır. İsveççeyi ve İngilizceyi ana dili gibi konuşuyorlar bunun yanı sıra derdini anlatabilecek kadar da Almanca biliyorlar.

2013 yılında Aусan Şenсan, katıldığı Kainat Güzeli уarışmasında Zerafet Kraliçesi oldu.

2014 yılında “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı.

Sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği, jüri üyeliğini Nur YerlitaşKemal Doğuluİvana Sert ve Uğurkan Erez‘in yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışmada Ayşenur BalcıAyşegül Melisa DoğanBuse DoğanayEsra ÖzüverEzgi BaylarGizem GülerGizem KayaalpMelek BalkanNur BozarÖzlem ÖzdenRoza ŞakeSara Ayşem KoçoğluTuğçe ErgişiMeltem Keklik ile yarıştı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.